MASZYNY OGRODOWE
     

KOSIARKI - KOLEKCJA 2014 - SPALINOWE

Kosiarki spalinowe - kolekcja 2014

Kosiarki spalinowe to podstawowe narzędzia służące do utrzymania trawnika w należytym porządku. Oferujemy szeroki wachlarz kosiarek spalinowych, kosiarek elektrycznych oraz podkaszarek. Do wyboru są urządzenia: kosiarka z napędem, kosiarka bez napędu, kosiarka z koszem, kosiarka z wyrzutem bocznym oraz kosiarka z opcją mielenia trawy.

Wszystkie modele są urządzeniami produkcji polskiej, produkowanymi przez firmę PEZAL. Mają lekką zwartą konstrukcję, opartą na metalowym korpusie malowanym proszkowo, który gwarantuje wytrzymałość na uderzenia i co za tym idzie, długą żywotność urządzenia.

Kosiarki spalinowe napędzane są silnikami czterosuwowymi sprawdzonych producentów takich jak: PEZAL, LONCIN, BRIGGS & STRATTON. Silniki te występują w mocach od 2,9 kW do 4,8 kW w zależności od modelu. Szerokość pracy waha się od 406 mm w najmniejszej kosiarce do 560 mm, a łatwość manewrowania i prowadzenia gwarantują łożyskowane koła. Dodatkowo modele PM460SA, PM510SA i PM510SxAG wyposażone są w napęd, który jest niezrównaną pomocą w przypadku wykonywania prac modelem o większej masie. A model PM510SxAG dodatkowo wyposażony jest w przekładnię ze sprzęgłem, umożliwiającą zmianę prędkości posuwu.

Wszystkie oferowane przez Firmę TOPTECH kosiarki posiadają centralną regulację wysokości koszenia. Dostępne są modele z wyrzutem tylnym, bocznym, do kosza lub ich kombinacją. Dodatkowo wybrane modele posiadają opcję mulczowania skoszonej trawy – należą do nich: PM510SxAG, PM510PxG, PM560PxG, PM510SxAG. Ponadto oferowane kosiarki objęte są dwuletnią gwarancją. Duży nacisk położono również na bezpieczeństwo i prostotę użytkowania.
Copyright 2011 - 2013 TopTech
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego zawartość serwisu nie stanowi oferty handlowej.
W celu uzyskania informacji dotyczących cen należy skontakować się z przedstawicielem handlowym.